بازرگانی یوسان پارت ؛ فروشنده قطعات خودرو

منوی اصلی

لنت ترمز جلو هیوندای سوناتا YF برند Hi-Q

افزودن به لیست علاقه مندی ها

  • نوع لنت:  ترمز دیسکی
  • جنس: متالیک
  • مناسب برای: Hyundai Sonata YF
  • عملکرد سریع
  • جلوگیری از آسیب رسیدن به دیسک ترمز
  • بدون استفاده از آزبست
  • افزایش ایمنی خودرو
  • های کیو

تومان 590,000

لنت ترمز جلو هیوندای سوناتا YF برند Hi-Q

لنت ترمز جلو هیوندای سوناتا YF برند Hi-Q یکی از محصولات برند معتبر های کیو می باشد که در دنیا دارای اعتبار و ارزش می باشد و استاندارد های اتحادیه ی اروپا را دارد .

قطعاً خرید لنت یکی از دغدغه های اصلی صاحب های خودرو سواران ماشین های کره ای می باشد و یک موضوع نسبتاً حساس برای ماین دسته از افراد می باشد.

با توجه به اینکه قیمت خودرو های کره ای طی این چند ساله افزایش یافته است ؛ مراقبت از این خودرو ها بسیار مهم می باشد . لنت ترمز جلو هیوندای سوناتا YF برند Hi-Q یک انتخاب مناسب برای ماشین سوناتا می باشد این لنت ساخته شده توسط شرکت معتبر ساخت شرکت SangSin می باشد و با توجه اینکه لنت های خودرو در بازار امروز خودرو قیمت های بسیار زیادی پیدا کرده اند و اکثر برند ها دارای کیفیت پایینی می باشند ما به شما لنت ترمز جلو هیوندای سوناتا YF برند Hi-Q را پیشنهاد می کنیم با توجه به خرید های متعددی که کاربران ما داشته اند و از این برند بسیار راضی بوده اند ما این برند را برای ماشین سوناتای شما پیشنهاد می کنیم توجه داشته باشید که در یوسان پارت ما برند های دیگری مانند آسیمکو را نیز موجود داریم و در صورت تمایل نیز می توانید آنهارا نیز خریداری کنید .

بی توجهی به لنت خودرو می تواند اثرات بسیار زیان باری به خودروی شما وارد کند و این مورد برای کسانی که به مسائل فنی خودرو آگاهی کافی ندارند می تواند زیان بار باشد .

لنت ترمز جلو هیوندای سوناتا YF برند Hi-Q

چه زمانی باید لنت خودرو را عوض کنیم ؟

لنت ترمز جلو هیوندای سوناتا YF برند Hi-Q معمولا از عمر طولانی برخوردار است ولی به طور کلی نمی توان مدت معینی برای لنت های خودرو مشخص کرد .

لنت های خودرو بستگی به سبک راننگی افراد دارد به طور مثال به این موضوع بستگی دارد که شما چگونه ترمز می گیرید و یا چگونه در بزرگراه ها رانندگی می کنید و همه چیز به شما بستگی دارد .

یکی دیگر از عواملی که باعث کاهش عمر لنت ماشین می شود وجود سرنشینان زیاد در خودرو به همین دلیل است که خودرو های مسافربری نیاز به تعویض لنت در آنها بیشتر احساس می شود و یا خودروهایی که در آنها مسافرت های خانوادگی زیاد است و مسافت های زیادی طی می شود.

توضیحات تکمیلی

Brand

کره جنوبی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

برای مشاوره و سفارش قطعه