بازرگانی یوسان پارت ؛ فروشنده قطعات خودرو

منوی اصلی

حوله مایکروفایبر آبگیر سوناکس

افزودن به لیست علاقه مندی ها

  • حوله مایکروفایبر سوناکس یک محصول ایده آل برای خشک کردن بدنه خودرو است.
  • با استفاده از این محصول، در زمان، صرفه جویی می شود.
  • فقط کافی است، پس از شستشو، بدنه خودروی خود را با این محصول خشک کنید.

در انبار موجود نمی باشد

تومان 520,000

در انبار موجود نمی باشد

در انبار موجود نمی باشد

حوله مایکروفایبر آبگیر  فوق توسط شرکت «سوناکس» (Sonax) تولید می‌شود.توجه به نظافت و ظاهر خودرو اهمیت زیادی دارد و نباید نسبت به آن بی‌توجهی کرد. یکی از رایج‌ترین روش‌های تمیز کردن خودرو شستن آن با کمک مواد شوینده، آب و دستمال است. برای انجام این کار باید مواد شوینده را به‌درستی انتخاب کنید تا آسیبی به رنگ خودرو وارد نکند. اما شستن خودرو با آب و مواد شوینده تمام کار نیست. خشک‌کردن آب باقی‌مانده بر روی بدنه‌ی خودرو نیز اهمیت زیادی دارد و درصورتی‌که این مرحله به‌درستی انجام نشود بر روی بدنه‌ی خودروی شما خط و لکه ایجاد خواهد شد.برای این کار باید از دستمالی استفاده کنید که قدرت جذب آب بالایی داشته و به‌خوبی بدنه‌ی خودرو را خشک کند.

این محصول دارای الیاف بلند مایکروفایبر بوده و تراکم بالایی دارد. الیاف مایکروفایبر باعث شده‌اند تا این دستمال قدرت جذب آب بالایی پیدا کند و بتواند تا 10 برابر وزن خود آب جذب کند. برای افزایش مقاومت این محصول گوشه‌های آن دوخته شده است و شرکت سوناکس آن را در ابعاد 50 × 80 سانتی‌متری عرضه می‌کند.

این حوله در حقیقت یک محصول دوکاره است. با یک سمت حوله می‌توانید رطوبت را خشک کنید و با سمت دیگر بدنه خودرو را کاملا تمیز کنید.

>>>> حداکثر دمای شست‌وشوی این حوله 60 درجه سانتی‌گراد است و برای شست‌وشوی آن نباید از مواد نرم‌کننده پارچه استفاده کرد. توجه کنید که این محصول را درون دستگاه خشک‌کن قرار ندهید. <<<<

توضیحات تکمیلی

Brand

آلمان

برای مشاوره و سفارش قطعه