بازرگانی یوسان پارت؛ فروشنده قطعات خودرو

پولیش و واکس رنگی مشکی سوناکس

ویژگی های محصول:
  • پولیش و واکس رنگی مشکی سوناکس یک پوليش رنگی با واکس طبيعی برای انواع رنگ های مشکی استاندارد و متاليک است. رنگدانه های موجود در پولیش و واکس رنگی مشکی سوناکس خط و خش های ريز را می پوشاند و باعث محافظت بلند مدت رنگ شده و به آن درخشش و براقيت فوق العاده ای می دهد.

تومان 1,190,000

پولیش و واکس رنگی مشکی فوق توسط شرکت «سوناکس» (Sonax) تولید می‌شود.پولیش و واکس چند منظوره سوناکس مدل محصولی مناسب برای تمیز کردن، پولیش کاری، براق کردن و محافظت از رنگ بدنه‌ی خودرو است. این پولیش با خودروهای با طیف رنگی مشکی سازگار است. چراکه وجود رنگدانه‌های مشکی در آن کمک می‌کند تا تمام خط و خش‌های موجود در رنگ بدنه‌ی خودروهای مشکی را بپوشاند. دیگر ویژگی این محصول وجود واکس کارنابا در مواد تشکیل دهنده‌ی آن است که موجب درخشندگی و براق شدن رنگ خودرو برای مدت طولانی می‌شود. این محصول در بسته بندی با حجم 500 میلی‌لیتر ارائه می‌شود. دیگر ویژگی این واکس قابلیت تمیز کردن و از بین بردن لکه‌های چربی و دوده از روی بدنه‌ی خودرو است. همه‌ی این قابلیت‌ها در کنار برند معتبر این واکس، آن را برای افرادی که به نظافت خودروی‌شان اهمیت می‌دهند تبدیل به محصولی بسیار کارآمد کرده است.

روش استفاده:

اتومبيل را با پولیش و واکس رنگی مشکی سوناکس بشوييد قطعات پلاستيکی و لاستيکی بدنه را با محصول محافظ پلاستيک بپوشانيد. اين کار باعث پاک شدن آسان پوليش واکس از اين قطعات می شود . بطری را خوب تکان داده و بر روی بدنه بماليد و پس از مدت کوتاهی با حوله مایکروفایبر  پاک کنيد. سعی کنيد در هر مرتبه قسمت کوچکی را اجرا کنيد.

>>>>(بدور از تابش خورشيد و حرارت زياد) روی شيشه و پلاستيک استفاده نکنيد.<<<<