بازرگانی یوسان پارت ؛ فروشنده قطعات خودرو

منوی اصلی

پولیش و واکس رنگی خاکستری سوناکس

افزودن به لیست علاقه مندی ها

  • پولیش و واکس رنگی خاکستری سوناکس یک پوليش رنگی با واکس طبيعی برای انواع رنگ های خاکستری استاندارد و متاليک است. رنگدانه های موجود در پولیش و واکس رنگی خاکستری سوناکس خط و خش های ريز را می پوشاند و باعث محافظت بلند مدت رنگ شده و به آن درخشش و براقيت فوق العاده ای می دهد.

تومان 690,000

پولیش و واکس رنگی خاکستری فوق توسط شرکت «سوناکس» (Sonax) تولید می‌شود.پولیش و واکس چند منظوره سوناکس مدل محصولی مناسب برای تمیز کردن، پولیش کاری، براق کردن و محافظت از رنگ بدنه‌ی خودرو است. این پولیش با خودروهای با طیف رنگی خاکستری سازگار است. چراکه وجود رنگدانه‌های خاکستری در آن کمک می‌کند تا تمام خط و خش‌های موجود در رنگ بدنه‌ی خودروهای خاکستری را بپوشاند. دیگر ویژگی این محصول وجود واکس کارنابا در مواد تشکیل دهنده‌ی آن است که موجب درخشندگی و براق شدن رنگ خودرو برای مدت طولانی می‌شود. این محصول در بسته بندی با حجم 500 میلی‌لیتر ارائه می‌شود. دیگر ویژگی این واکس قابلیت تمیز کردن و از بین بردن لکه‌های چربی و دوده از روی بدنه‌ی خودرو است. همه‌ی این قابلیت‌ها در کنار برند معتبر این واکس، آن را برای افرادی که به نظافت خودروی‌شان اهمیت می‌دهند تبدیل به محصولی بسیار کارآمد کرده است.

روش استفاده:

اتومبيل را با پولیش و واکس رنگی خاکستری سوناکس بشوييد قطعات پلاستيکی و لاستيکی بدنه را با محصول محافظ پلاستيک بپوشانيد. اين کار باعث پاک شدن آسان پوليش واکس از اين قطعات می شود . بطری را خوب تکان داده و بر روی بدنه بماليد و پس از مدت کوتاهی با حوله مایکروفایبر  پاک کنيد. سعی کنيد در هر مرتبه قسمت کوچکی را اجرا کنيد.

>>>>(بدور از تابش خورشيد و حرارت زياد) روی شيشه و پلاستيک استفاده نکنيد.<<<<

توضیحات تکمیلی

Brand

آلمان

برای مشاوره و سفارش قطعه