بازرگانی یوسان پارت؛ فروشنده قطعات خودرو

لنت ترمز عقب هیوندای i20 برند Hi-Q

ویژگی های محصول:
  • نوع لنت:  ترمز دیسکی
  • جنس: متالیک
  • مناسب برای: Hyundai i20
  • عملکرد سریع
  • جلوگیری از آسیب رسیدن به دیسک ترمز
  • بدون استفاده از آزبست
  • افزایش ایمنی خودرو
  • های کیو

تومان 510,000

لنت ترمز عقب هیوندای i20 برند Hi-Q

لنت ترمز عقب هیوندای i20 برند Hi-Q

لنت ترمز عقب هیوندای i20 برند Hi-Q یکی دیگر از محصولات شرکت سانگ سین کره می باشد که برای خودروی i20 نسل قدیم تولید و عرضه ی بازار شده است .
قطعاً این لنت برای خودروی i20 بسیار مناسب است زیرا توسط یک شرکت کره ای ساخته شده است و با تکنولوژی خودروهای کره ای سازگاری بیشتری دارد .
لنت های برند HI-Q از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و دارای استاندارد های زیادی توسط شرکت های مختلف از جمله شرکت هیودای کره می باشند .
قدرت مانور پذیری زیاد لنت ترمز عقب هیوندای i20 برند HI-Q به مصرف کنندگان ؛ رضایت بسیار زیادی داده است و اکثر خریداران این محصول از این برند بسیار راضی هستند و البته مهم ترین نکته ای که باید به آن دقت کنیم بحث ایمنی خودرو است که بسیار در این خودرو زیاد است و خریداران بسیار از آن راضی بوده اند .
به طور کلی علاوه بر تمام موارد بالا برند HI-Q از معدود برند هایی در بازار ایران است که توانسته است نام و رسمی برای خود ایجاد کند و خودش را در بازار کنونی ایران جا بدهد .
خودروی هیوندای i20 نسل قدیم جزء ماشین هایی در سراسر دنیا محسوب می شود که تولید آن متوقف شده است و تولید کننده ی آن یعنی شرکت هیوندای دیگر قطعات آن را پشتیبانی نمی کند و اگر هم قطعات اورجینال آن در بازار موجود باشند بسیار گران هستند و به صرفه نیستند ؛ اما اگر به دنبال لنت ترمز عقب هیوندای i20 هستید ما برند HI-Q را پیشنهاد می دهید زیرا از لحاظ قدرت و دوام تا حدود زیادی برابری با جنس اورجینال خود دارد .
شرکت تولیدی آن یعنی سانگ سین از سال 1991 شروع به فعالیت کرده است و تا به امروز توانسته است بسیاری از قطعات خودروهای کره و ژاپنی را تولید و به بازار دنیا عرضه کند ؛ بیشتر بازار هدف سانگ سین بازار خاورمیانه می باشد که در برخی از این کشور ها دسترسی به نمایندگی های خودروهای وارداتی محدود و یا به دلایلی قطع یا ممنوع می باشد .
سانگ سین با تکیه بر تولید اجناس با کیفیت برای خودروهای قدیمی توانسته است تا به امروز بازار جهانی خوبی را به دست بیاورد و یکی از این بازار ها ؛ بازار خودروی ایران است ؛ سانگ سین همیشه درحال توسعه ی محصولات خود و فناوری آن ها بوده و با وجود اینکه برخی از آنها مانند لنت ترمز عقب هیوندای i20 نسل قدیم جزء آنهایی به حساب می آید که باید منسوخ می شدند ؛ اما همچنان به تولید آن ها ادامه داده است .