روغن موتور فلومکس 1 لیتری Flowmax 10w40

تومان 69,000

  • ویسکوزیته: 10W-40
  • درجه SL : API
  • ظرفیت: 1 لیتر

1 در انبار

توضیحات

روغن موتور برای روغن کاری موتورهای احتراق داخلی استفاده می شود. عملکرد اصلی روغن موتور کاهش اصطحکاک و همچنین کاهش سایش قطعات متحرک و تمیزکردن موتور است. شرکت نفت پارس در اول آذر 1337 به صورت رسمی تاسیس شد . این درحالی بود که در آن زمان، تنها روانکارهای معدودی در پالایشگاه آبادان تولید می شدند و بقیه روانکارهایی که در خودروها و صنایع داخلی کشور به مصرف می رسید از خارج کشور وارد می شد . پس از 2سال از تاریخ تاسیس، پالایشگاه شرکت نفت پارس به بهره برداری رسید. هم اکنون پس از 60سال تلاش در عرصه روانکاری شرکت نفت پارس همچنان به عنوان یکی از پیشروترین شرکت ها در زمینه تولید روغن های روان کننده در کل کشور مطرح است .

روغن موتور FlowMax Megatech 10W 40 با بهره گیری از روغن پایه های سنتزی و مواد افزودنی با کیفیت عالی و ویژه به منظور افزایش طول عمر قطعات موتور و محافظت آنها در برابر سایش و خوردگی تولید شده است . این روغن قابل استفاده در تمام موتورهای بنزینی خودروهای سواری و مخصوصا برای خودروهایی که روغن 10W 40 توصیه شده باشد ، مناسب می باشد .

مزایا

  • افزایش طول عمر موتور
  • محافظت عالی در برابر سایش و خوردگی تحت شرایط عملیاتی سخت و متفاوت
  • سیالیت عالی در دماهای پایین

*همیشه اطمینان حاصل نمایید که فیلترروغن شما هرزمان روغن موتور شما عوض می شود ، تعویض می شود. شما می توانید به راحتی با رفتن به قسمت دسته بندی سایت یوسان پارت فیلتر روغن خودرو خود را نیز خریداری نمایید

توضیحات تکمیلی

Brand

ایران

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.