بازرگانی یوسان پارت ؛ فروشنده قطعات خودرو

منوی اصلی

اسپری لکه بر سوناکس

افزودن به لیست علاقه مندی ها

  • لکه بر سوناکس قوي ترين و پايدارترين لكه ها از جمله گريس، روغن و … را از پارچه تودوزی، موكت كف، فرش و …، پاك می کند و هيچ اثری از خود بر جای نمی گذارد.
  • برای از بين بردن باقيمانده و اثر چسب، نيز می توان از لکه بر سوناکس استفاده كرد.

تومان 580,000

اسپری لکه‌بر فوق توسط شرکت معتبر «سوناکس» (Sonax) تولید می‌شود. این محصول قابلیت لکه‌بری بالایی دارد. مواد به کار رفته در ترکیب این اسپری به خوبی با لکه‌های روغنی و چسب واکنش داده و آن‌ها را از بین می‌برد. حجم این قوطی 300 میلی‌لیتر است و به دلیل اسپری شدن روی سطوح می‌تواند تا عمق زیادی نفوذ کند. این محصول قدرت پاک‌کنندگی زیادی دارد و همین موضوع باعث می‌شود تا برخی مواد با آن واکنش دهند و دچار تغییر رنگ شوند. برای جلوگیری از این اتفاق باید مقدار کمی از محلول را روی بخشی از سطح که دیده نمی‌شود اسپری کرده و در صورت عدم ایجاد تغییر رنگ مورد استفاده قرار گیرد. به همراه داشتن این محصول در خودرو و منزل مناسب است و در صورت مشاهده‌ی لک روی فرش، موکت، روکش صندلی و کفپوش خودرو می‌تواند مفید واقع شود.

روش استفاده :

  • قبل از استفاده روي پارچه‌ها، لکه بر سوناکس را روی نقطه ای که دور از دید باشد، اسپری کنید تا از ثابت بودن رنگ پارچه مطمئن شوید. در صورت ثابت بودن می توانید از این محصول استفاده کنید.
  • دقت داشته باشید قبل از استفاده، لکه بر را تکان دهید
  • پس از اسپری کردن، مدت کوتاهی صبر کنید تا لکه بر سوناکس تاثیر خود را بگذارد.
  • سپس با استفاده از حوله مایکرو فایبر مصرف خارجی دو عددی سوناکس یا حوله مایکروفایبر نرم مخصوص ۳ عددی سوناکس محل مورد نظر را تمیز کرده و جاروبرقی بکشید.

>>>> در سطوح و مکان های داغ استفاده نکنید. <<<<

>>>> بدلیل قدرت پاک کنندگی بالا، ابتدا در یک قسمتی که دیده نمی شود امتحان کنید.<<<<

توضیحات تکمیلی

Brand

آلمان

برای مشاوره و سفارش قطعه