بازرگانی یوسان پارت ؛ فروشنده قطعات خودرو

منوی اصلی

اسپری شیشه پاک کن سوناکس

افزودن به لیست علاقه مندی ها

  • با استفاده از اسپری شیشه پاک کن سوناکس بدون بجا گذاشتن هر اثری و به راحتی می توان تاثیر حشرات، آلودگی، ذرات اگزوز و نیکوتین را از شیشه ها و چراغ ها پاک کرد
  • . این محصول، لایه های چربی شیشه ها و آیینه های داخل اتومبیل را نیز از بین می برد.

تومان 490,000

اسپری شیشه پاک کن فوق توسط شرکت «سوناکس» (Sonax) تولید می‌شود.این محصول، لایه های چربی شیشه ها و آیینه های داخل اتومبیل، را از بین می برد. همچنین اسپری شیشه پاک کن سوناکس برای استفاده در منزل هم توصیه می شود و باید گفت این محصول حاوی فسفات نیست.

گاهی اوقات آلودگی‌هایی بر روی سطوح شیشه‌ای خودرو می‌ریزد که به راحتی و تنها با آب از بین نمی‌رود. در این مواقع باید از محصولی استاندارد استفاده کنیم تا بدون آسیب رساندن به سطوح، آلودگی‌ها را به راحتی پاک نماید. اگر به دنبال روشی ساده برای از بین بردن کلیه لکه‌های روی سطح شیشه هستید، شک نکنید که این شیشه پاک کن می‌تواند بهترین انتخاب برای شما می باشد.

روش استفاده :

  • محلول شیشه پاک کن سوناکس را روی شیشه اسپری کنید.
  • با دستمال نرم شروع به تمیز کردن شیشه نمایید.
  • شرکت سوناکس استفاده از دستمال مایکروفایبر را برای پاک کردن شیشه پیشنهاد می‌کند. استفاده از این دستمال هیچ گونه خط و خشی بر روی شیشه از خود به جا نخواهد گذاشت و به دلیل قدرت پاک کنندگی بالا تاثیر محلول شیشه پاک کن سوناکس را به مراتب بیشتر می‌کند.

>>> در دمای خیلی سرد و انجماد قرار نگیرد. <<<<

>>> روی سطوح داغ و زیر نور مستقیم خورشید استفاده نشود. <<<<

>>> حتما بعد از اسپری آن را با پارچه‌ای نرم پاک کنید و از خشک شدن آن به صورت طبیعی روی سطح مورد نظر جلوگیری شود. <<<<

 

توضیحات تکمیلی

Brand

آلمان

برای مشاوره و سفارش قطعه