نمایندگی فروش موتور شور و مکمل روغن

نمایندگی فروش موتور شور و مکمل روغن


نمایندگی فروش موتور شور و مکمل روغن

فروشگاه اینترنتی یوسان پارت به عنوان نمایندگی فروش موتور شور و مکمل روغن خودرو فعال در زمینه ولازم یدکی خودرو های داخلی و خارجی، در عرصه ی فروش موتور شور و مکمل روغن بسیار فعال بوده و به شما مشتریان گرامی و عزیز بهترین جنس و کیفیت را در این زمینه ارائه می دهد.

فیلتر روغن مرغوب از کجا بخریم ؟

خب اول باید بدانیم که ؛

روغن یک نیروی حیاطی برای موتور خودروی شماست . روغن موتور تمیز ، اهمیت زیادی دارد ، روغن موتور با گردش در موتور علاوه بر روانکاری قطعات داخلی موتور، تمام آلودگی‌ها و به زبان ساده‌تر ( جرم‌ها ) را از کل سیستم جذب می کند. این آلودگی‌ها قطعا به موتور خودرو آسیب وارد می‌کند و با گذشت زمان و انباشته شدن این جرم‌ها ممکن است باعث مرگ موتور شود. روغن کثیف می تواند سطح اجزای پمپ روغن را در موتور بپوشاند و به سطوح تحمل موتور آسیب برساند.

یک فیلتر روغن مرغوب دارای مشخصات و قابلیت هایی مانند : عدم مقاومت در برابر ورود روغن ،جدا سازی مطلوب ذرات از روغن، قدرت جذب بیشتر آلودگی‌ها ، مقاومت در برابر پارگی ، محفظه کار آمد با قابلیت تحمل فشار بالا ، آببندی مناسب و همچنین دارای سوپاپ اطمینان است. در ساخت انواع فیلتر های مرغوب ، ‌علاوه بر استفاده از کاغذ های مناسب به موارد دیگر نیز توجه می شود، ‌از جمله می توان به عدم وجود نشتی در مدیا فیلتر ، ‌قرارگیری ( جا نمایی ) صحیح فیلتر در پوسته، ‌انتخاب نوع آلیاژ مصرفی در محفظه و پوشش مطلوب رنگی اشاره نمود.

نمایندگی معتبر موتور شور و مکمل روغن فروشگاه یوسان پارت

ما در فروشگاه یوسان پارت برای شما مواردی از موتور شور و مکمل روغن و ویژگی های مروغوبیت کالا را بررسی کردیم و به شما اطمینان خاطر می دهیم که به عنوان نمایندگی موتور شور و مکمل روغن خودرو شما می توانید از ما انتظار کیفیت بالای 100 در 100 را انتظار داشته باشید.

بخش نظرات غیر فعال است

02128424701سبد خرید