نمایندگی فروش فیلتر روغن و فیلتر هوا خودرو

نمایندگی فروش فیلتر روغن و فیلتر هوا خودرو


نمایندگی فروش فیلتر روغن و فیلتر هوا خودرو

فروشگاه اینترنتی یوسان پارت به عنوان نمایندگی فروش فیلتر روغن و فیلتر هوا خودرو فعال در زمینه ولازم یدکی خودرو های داخلی و خارجی، در عرصه ی فروش فیلتر روغن و هوا بسیار فعال بوده و به شما مشتریان گرامی و عزیز بهترین جنس و کیفیت را در این زمینه ارائه می دهد.

فیلتر روغن مرغوب از کجا بخریم ؟

خب اول باید بدانیم که ؛

روغن یک نیروی حیاطی برای موتور خودروی شماست . روغن موتور تمیز ، اهمیت زیادی دارد ، روغن موتور با گردش در موتور علاوه بر روانکاری قطعات داخلی موتور، تمام آلودگی‌ها و به زبان ساده‌تر ( جرم‌ها ) را از کل سیستم جذب می کند. این آلودگی‌ها قطعا به موتور خودرو آسیب وارد می‌کند و با گذشت زمان و انباشته شدن این جرم‌ها ممکن است باعث مرگ موتور شود. روغن کثیف می تواند سطح اجزای پمپ روغن را در موتور بپوشاند و به سطوح تحمل موتور آسیب برساند.

یک فیلتر روغن مرغوب دارای مشخصات و قابلیت هایی مانند : عدم مقاومت در برابر ورود روغن ،جدا سازی مطلوب ذرات از روغن، قدرت جذب بیشتر آلودگی‌ها ، مقاومت در برابر پارگی ، محفظه کار آمد با قابلیت تحمل فشار بالا ، آببندی مناسب و همچنین دارای سوپاپ اطمینان است. در ساخت انواع فیلتر های مرغوب ، ‌علاوه بر استفاده از کاغذ های مناسب به موارد دیگر نیز توجه می شود، ‌از جمله می توان به عدم وجود نشتی در مدیا فیلتر ، ‌قرارگیری ( جا نمایی ) صحیح فیلتر در پوسته، ‌انتخاب نوع آلیاژ مصرفی در محفظه و پوشش مطلوب رنگی اشاره نمود.

فیلتر هوا مرغوب از کجا بخریم ؟

یکسری فاکتورها و ویژگی هایی برای فیلتر هوا مرغوب وجود دارند که عبارتند از ؛

  • استفاده از مواد اولیه مرغوب : مواد اصلی تشکیل دهنده فیلترهای هوا شامل کاغذ، قالب ، واشر لاستیکی و مواد پلی اورتان می باشد، بنابراین اولین شرط یک فیلتر استاندارد استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت است.

  • استفاده از مقدار کافی مواد در تولید فیلتر هوا :نکته بعدی به کار بردن مقدار کافی مواد در تولید فیلتر میباشد مثلا وزن مواد مصرفی از حد مجاز کمتر نباشد. فیلتر های هوای مناسب و استاندارد از کاغذ چین خورده کافی، فلز با قطر مناسب و درصد بالای مواد پلی یورتان باید برخوردار باشند.

  • نظارت دقیق بر تولید و بسته بودن کلیه درزهای کاغذ :نکته سوم نظارت دقیق بر تولید و بسته بودن کلیه درزهای کاغذ به طوری که هوا فقط از محل معین وارد و خارج شود و نیز عدم وجود حباب در مواد پلی اورتان می باشد که این امر به فیلتر ها ظاهری زیبا میبخشد.

  • خرید فیلتر هوا دارای نشان استاندارد : فیلتر های هوایی را خریداری کنید که دارای نشان استاندارد باشد. فیلتر هوا را قبل از نصب بررسی نمایید تا از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

نمایندگی فروش معتبر فیلتر روغن و فیلتر هوا خودرو فروشگاه یوسان پارت

ما در فروشگاه یوسان پارت برای شما مواردی از فیلتر هوا و فیلتر روغن و ویژگی های مرغوبیت کالا را بررسی کردیم و به شما اطمینان خاطر می دهیم که به عنوان نمایندگی فروش فیلتر روغن و فیلتر هوا خودرو شما می توانید از ما انتظار کیفیت بالای 100 در 100 را انتظار داشته باشید.

بخش نظرات غیر فعال است

02128424701سبد خرید