نمایندگی فروش ضدیخ خودرو

نمایندگی فروش ضدیخ خودرو


نمایندگی فروش ضدیخ خودرو

فروشگاه اینترنتی یوسان پارت به عنوان نمایندگی فروش ضدیخ خودرو فعال در زمینه ولازم یدکی خودرو های داخلی و خارجی، در عرصه ی فروش ضدیخ بسیار فعال بوده و به شما مشتریان گرامی و عزیز بهترین جنس و کیفیت را در این زمینه ارائه می دهد.

ضدیخ مرغوب برای خودرو شخصی ام را از کجا بخریم ؟

خب اول باید بدانیم ؛

مایع خنک کننده موتور مایعی با پایه آب است که در سیستم خنک کننده برخی موتورها جریان دارد. در گذشته بیشتر از آب خالص برای انتقال حرارت داخلی موتور به رادیاتور استفاده می‌شد. استفاده از آب خالص مشکلاتی را در بر داشت. محدودیت فاصله بین نقطه انجماد آب تا نقطه جوش آن باعث می‌شود که آب به عنوان مایع خنک کننده، کاربرد خود را در دماهای بسیار کم یا بسیار زیاد از دست بدهد. از طرفی قطعات آلومینیومی بدنه موتور در شرایط کارکرد موتور، به اندازه‌ای گرم می‌شود که مشکل خوردگی به وجود می‌آید. سیالات خنک کننده، معمولاً نه تنها از قطعات فلزی در برابر خوردگی محافظت می‌کنند، بلکه نقطه جوش آب را بالا برده و نقطه انجماد آن را نیز کاهش می‌دهند. همچنین، این سیالات معمولاً ظرفیت انتقال حرارت آب را نیز افزایش می‌دهند. این سیالات در آب محلول بوده و غیر قابل اشتعال هستند.

پس با وجود و در نظر گرفتن این ویژگی ها برای ضدیخ ( مایع خنک کننده موتور خودرو ) شما می توانید از ما یعنی فروشگاه تخصصی لوازم یدکی خودرو و تنها نمایندگی اینترنتی فروش ضدیخ مرغوب و با استاندارد بالا در ایران ، ضدیخ مورد نظر خود را خرید کنید.

نمایندگی فروش معتبر فیلتر روغن و فیلتر هوا خودرو فروشگاه یوسان پارت

ما در فروشگاه یوسان پارت برای شما مواردی از ضدیخ مرغوب را بررسی کردیم و به شما اطمینان خاطر می دهیم که به عنوان نمایندگی فروش ضدیخ خودرو شما می توانید از ما انتظار کیفیت بالای 100 در 100 را انتظار داشته باشید.

بخش نظرات غیر فعال است

02128424701سبد خرید