بازرگانی یوسان پارت؛ فروشنده قطعات خودرو

لنت ترمز جلو هیوندای النترا برند ماندو

ویژگی های محصول:

بی‌صدا

طول عمر بیشتر نسبت به محصولات مشابه

قیمت مناسب

باکیفیت

مناسب برای : Hyundai Elantra (2017-2018)

تومان 1,250,000

معرفی لنت ماندو  MANDO

لنت ماندو  MANDO با تکنولوژی ساخت بالا و به‌روز دنیا وزنی سبک و عملکردی بی‌صدا دارد و بدین سبب است که ایمنی و راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد و از ویژگی‌های برتر این محصول انتقال قدرت از روی پدال به‌طور مساوی به هر یک از چرخ‌های خودرو است لنت ماندو با ارائه ارزش‌های اصلی کیفیت، تخصص فنی و اعتماد و پشت سر گذاشتن کلیه تست‌های لنت ازجمله (تست سایش، تست چسبندگی، تست برش و تست سختی) برترین محصول کره جنوبی در سطح دنیا است.

لنت ماندو MANDO از محصولات شرکت کره جنوبی است که یکی از برترین و معتبرترین متخصصین در تولید قطعات یدکی خودرو و تولید و توزیع قطعات و لوازم جانبی جدید و ایمن است و همچنین یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده لنت ترمز در کره است که توانسته طی 5 سال متوالی از سال 2012 جایزه اصلی جوایز ملی مارک را در رده نام تجاری خودرو به دست بیاورد.

لنت ترمز یکی از اعضای سیستم ترمز خودرو است که وظیفه آن ایجاد اصطحکاک با دیسک یا کاسه‌ترمز خودرو است تا نیروی حرکتی یا جنبشی چرخ خودرو که تحت تأثیر نیروی موتور خودرو است را بگیرد و به نیروی حرارتی تبدیل کند. به زبان ساده‌تر با فشار دادن پدال ترمز لنت با دیسک درگیر می‌شود و با اصطحکاکی که لنت با دیسک به وجود می‌آورد باعث کاهش سرعت چرخ‌ها و درنهایت کاهش سرعت خودرو یا توقف کامل آن می‌شود.

ویژگی‌های لنت ماندو MANDO

عملکرد دقیق و فوق‌العاده

تولیدشده از تکنولوژی ascal

ایمنی و راحتی

استاندارد

اصل کره جنوبی

سبک‌وزن

عملیات ترمز با فشار مناسب روغن

انتقال قدرت مساوی از روی پدال به هر یک از چرخ‌ها