رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران در خصوص آخرین وضعیت بازار خودرو توضیحاتی داد. در روزهای ابتدایی اسفند ۱۳۹۹، قیمت بازار آزاد خودروها نوسان هایی را داشته است.

به گزارش پایگاه خبری یوسان پارت ، نعمت الله کاشانی نسب در خصوص آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: حدود یک هفته است که آرامش خوبی در بازار خودرو است و قیمت ها نوسان نداشته است.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با تاکید بر اینکه قیمت‌ها اکنون در بازار دارای ثبات بود و تغییر چندانی نداشته است، گفت: تقاضا برای خودروهای ایرانی در بازار وجود دارد اما بازار خودروهای خارجی راکد است و هیچ مشتری برای آنها وجود ندارد. به جرات می توان گفت تقاضای کاذب در بازار فروکش کرده و تنها خریدارانی که نیاز واقعی به خودرو دارند، خرید خود را انجام می‌دهند.

کاشانی نسب بیان کرد: اکنون بازار برای واسطه ها جذابیت ندارد و دست دلالان کوتاه شده است، پیش‌بینی ما این است که تا پایان سال نه تنها افزایش قیمتی نخواهیم داشت، بلکه با افزایش عرضه نیز شاهد ریزش بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود.

او گفت: بعید است که در اوایل سال نیز شاهد نوسانات قیمت در بازار باشیم و فعلا قیمت ها تغییر نخواهد کرد، علاوه بر این با توجه به اینکه در طول سال همیشه عوامل زیادی در قیمت خودرو تاثیر می گذارد.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران ادامه داد: هر ساله با نزدیک شدن به شب عید خریداران زیادی در بازار وجود داشت اما اکنون این خریداران به شدت کم شده اند.

در روز گذشته هر دستگاه پارس سال ۲۱۶ میلیون تومان، پارس ال_ایکس ۲۵۵ میلیون تومان، سمند ال_ایکس ۱۸۷ میلیون تومان، سمند EF7 بنزینی ۲۰۵ میلیون تومان، سمند دوگانه سوز ۲۳۰ میلیون تومان، دنا معمولی ۲۶۵ میلیون تومان، دنا پلاس معمولی ۳۰۶ میلیون تومان، ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۱۹۷ میلیون تومان، ۲۰۷ دستی ۲۸۰ میلیون تومان، ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما ۴۲۲ میلیون تومان، پراید ۱۱۱ حدود ۱۲۸ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ حدود ۱۱۰ میلیون تومان، تیبا صندوقدار ۱۲۳ میلیون تومان، تیبا هاچ بک ۱۳۳ میلیون تومان، کوییک دستی معمولی ۱۴۵ میلیون تومان و ساینا معمولی ۱۳۷ میلیون تومان قیمتگذاری شدند.

بخش نظرات غیر فعال است

02128424701سبد خرید