رونمایی از دورسن G60S؛ کراس اوور چینی با نمایشگرهای دیجیتال و پیشرانه تورب

رونمایی از دورسن G60S؛ کراس اوور چینی با نمایشگرهای دیجیتال و پیشرانه توربو

این برند نوپا یک کراس اوور دیگر را نیز با نام G60S در کاتالوگ فروش خود دارد که جدیدترین مدل آن در بازار چین با توجه به تریم از 11 تا 18500 دلار قیمت دارد. با توحه به علاقه متقاضیان خرید خودرو به گروه شاسی بلندها مشاهده می کنیم که هر روز محصول جدیدی در این گروه رونمایی می شود. به خصوص شرکت های چینی برای اینکه بتوانند سهمی برای خود در بازار کسب کنند معمولا تمرکز خود را بر روی خودروهای شاسی بلند یا کراس اوور می گذارند تا زودتر بتوانند به موفقیت برسند. جی60اس در مقایسه با جی70اس مدل ارزانتری است که ویژگی های جذاب طراحی و امکانات را در رده قیمتی پایین تر ارائه می دهد.

ابعاد

خودرو از منظر ابعاد برابر با 4521 میلیمتر در طول، 1840 میلیمتر در عرض، 1672 میلیمتر در ارتفاع و 2680 میلیمتر در فاصله بین محورها توسعه یافته است. ارتفاع از سطح زمین 165 میلیمتر گزارش شده است.

پیشرانه

در تمامی تریم ها از پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژ با 150 اسب بخار خروجی و گشتاور 215 نیوتن متر استفاده شده است. ظرفیت باک خودرو برابر با 55 لیتر است و اطلاعاتی در رابطه با شاخص مصرف آن منتشر نشده است. سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی بوده و رینگ های آلومینیومی در 2 اندازه 17 و 18 اینچی ارائه می شوند.

کابین و ایمنی

همانند مدل گرانتر، در جی60اس نیز تلاش شده یک کابین باکیفیت و فناورانه مقابل مشتری قرار بگیرد.

از امکانات این فضا می توان به سیستم تهویه اتوماتیک(آپشن)، استارت دکمه ای، درب صندوق الکتریکی بازشونده بدون دخالت دست(آپشن)، نورپردازی داخلی(آپشن)، ناوبری ماهواره ای، نمایشگر دیجیتال کیلومتر و سیستم سرگرمی یکپارچه(آپشن)، بلوتوث، یو اس بی، شارژ بی سیم(آپشن)، استراحتگاه دست جلو و عقب(آپشن)، تنظیم الکتریکی صندلی ها(آپشن)، گرم کن و تهویه صندلی ها(آپشن)، فرمان تلسکوپی با تنظیم عمق، پاور ویندوز جلو و عقب(آپشن)، گرم کن آینه(آپشن)، تنظیم الکتریکی آینه ها، آینه های تاشوی الکتریکی(آپشن)، سنسور باران(آپشن)، برف پاک کن عقب و … اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل کروز کنترل تطبیقی(آپشن)، نشانگر باد لاستیک، دوربین عقب(آپشن)، وربنی پانورامیک(آپشن)، ای بی اس، ایی بی دیی، پایداری الکترونیکی، ترمز اضطراری (آپشن)، دستیار حرکت در سربالایی، دستیار حرکت در سرپایینی(آپشن)، نمایش نقاط کور دید راننده(آپشن)، هدلایت اتوماتیک(آپشن)، مه شکن(اپشن)، نور پایین اتوماتیک(آپشن)، ایزوفیکس صندلی کودک، ایربگ جلو راننده و سرنشین، ایربگ جانبی ردیف جلو و عقب (آپشن) و … قابل اشاره هستند.