لنت ترمز کیا موهاوی

لنت ترمز کیا موهاوی با برند اسیمکو که بایکی از آخرین استانداردها انطباق دارد با یوسان پارت همراه باشید تا بامزایا و ویژگی های لنت ترمز آشنا شوید.

ویژگی و مزایای لنت ترمز:

۱)همه ی لنت های ترمز مورد آزمایش و بررسی قرار میگیرند که برای رعایت کردن استاندارد بودن آن است.

۲)داشتن دوام طولانی مدت آن و اینکه سطح توقف بالارا در هنگام سرعت با فشار روی پدال ترمز را داشته باشد.

۳)لنت های ترمز اندازه گیری شده و در قالب هستند که هنگام اتصال و قرار گرفتن در جایگاه خودش باعث ایجاد مشکل نشود.

۴)در دماهای بالا اصطکاک ثابتی را داشته باشد که کیفیت خودش را نشان بدهد.

۵) در تکنولوژی جدید و امروزی که در لنت ها ترمز استفاده میشود از زنگ زدن آن ها جلوگیری میکند.

۶)نویز و صدایی که در لنت ترمز است هنگام ترمز گرفتن یهویی و ناگهانی کمتر میشود به حداقل می‌رسد.

۷)لنت ترمز ها از داشتن ایمنی بالا وراحت مفید برخوردار هستند .

۸)روتور ترمز و کم کردن گردو غبار و سایش یکی از ویژگی های مهم است.

 لنت ترمز کیا موهاوی

لنت ترمز عقب کیاموهاوی ام بی کوریا ساخت کشور کره است که بهترین آن مدل ۲۰۰۹الی۲۰۱۳ می باشد.با داشتن کیفیت و داشتن کارایی خوب و درست رانندگی پر اطمینانی را برای راننده و سرنشینان خودرو به ارمغان می آورد و لنت ترمز یکی از مهم ترین اجزا و قطعات به حساب می آید که روی امنیت و داشتن یک سفر ایمن تاثیر مستقیمی دارد .

 لنت ترمز کیا موهاوی

نیروی بازدارنده حرکت ماشین نیز پدال است لنت ترمز جز قطعه های مصرفی می‌باشد و مدت زمان استفاده خودرو را طبق کارکرد بیان و مشخص میکند و به مرور زمان استفاده کردن از خودرو و پایان یافتن لنت دیسک هارا درگیر میکند که باعث میشه خطرات زیادی مالی و جانی  را برای سرنشینان خودرو و راننده به وجود بیاورد لنت های ترمزی که سرامیکی هستند مدت زمان و کارایی بیشتری دارند.

 لنت ترمز کیا موهاوی

چند نشانه برای لنت ترمز ها:

۱) زمان عوض کردن لنت ها می‌رسد نشان داده میشود.

۲)چراغ هشدار قرمز روشن میشود.

۳)زمانی که چراغ هشدار قرمز روشن میشود توقف کنید و بررسی انجام دهید.

۴)خودرو های جدید دارای حسگر هستند که با نشان دادن چراغ هشدار روشن میشود .

۵)سرو صدا کردن لنت ترمز هنگامی که روبه پایان است صدایی از ترمز خارج میشود و این صدا همانند ساییده شدن است که باید تعویض را انجام دهید.

 لنت ترمز کیا موهاوی

لرزیدن پدال و یا کل خودرو:

وقتی مدت زمانی که میگذرد روتر ترمز دچار مشکل میشود و به خاطر گرما دچار پیچ میشود که باعث میشود در پدال یا فرمان لرزش به وجود بیاید اگر روتر دچار مشکل بشود باید روتر و لنت را تعویض کنید.

 لنت ترمز کیا موهاوی

در ساختن و تولید کردن لنت ترمز دو مرحله وجود دارد:

۱)ساخته شدن کفشک

۲)ساخته شدن لقمه لنت

کفشک:

محلی است که لنت در آن قرار میگیرد و اشکال متفاوت و مختلفی باتوجه به طراح آن دارد .

لقمه لنت:

به پنج مدل تقسیم بندی میشود که شامل:

(سرامیکی،نیمه متالیک،کم متالیک،زینتری ،بدون آزبست ارگانیک)

از انواع لنت های ترمز میتوان لنت کفشکی و لنت دیسکی را نام برد .که لنت کفشکی در خودرو های قدیمی به کاربرده و استفاده میشد و لنت دیسکی نسبت به لنت کفشکی دارای ویژگی های مثبت است .

 لنت ترمز کیا موهاوی
لنت ترمز دانگ فنگ

عمر سودمند لنت ترمز کیا موهاوی :

بعضی از اجزا خودرو ها که باید مرتب تعویض بشوند روغن موتور و پالایه هوا نام دارد و بعضی از آنها مثل لنت ترمز قانون و جایگزینی برایش نیست و راننده باید چک بکند وضعیت میانگین را در نظر داشته باشد در صورت لازم تعویض را انجام دهد. دستور خاص و مشخص نیز وجود ندارد بعد از هشتاد هزار کیلومتر لنت های ترمز کهنه میشوند سیستم ترمز کردن کند می‌شود که باید تغییر داد و تعویض کرد تا سود مند باشد و رانندگی بهترو باکیفیت تر داشته باشد.

برخی از خصوصیت های لنت ترمز ام بی کوریا این که دارای ضمانت است و درقاره اروپا معتبر دارای اعتبار است چشمانت می‌کند و از کیفیت بالایی برخوردار است که خودروسازان از آن استفاده میکنند .

لنت ترمز کیا موهاوی

(دارای قیمت مناسب و ماندگاری بیشتر،زمان ترمز بدون صدا است،در دماها متفاوت کارکرد یکسان دارد،خسارت زدن به دیسک کمتر میشود،الودگی پایین و تولید براده کمتر برای داخل چرخ های خودرو است .)

موادی که سازنده لنت ترمز های ام بی کوریا جدا از هر فلز سنگینی:جیوه،کادمیم ،سرب،کرم و… ضرر دارد ترمز گرفتن عالی در هر شرایط از آب و هوا متفاوت است.

زمانی که لنت بر روی خودرو ها نصب میشود تحقیقات زیادی صورت میگیرد که لنت ها به صورت ارگانیک و استاندارد بر روی خودرو نصب میشود.

مشاهده همه 8 نتیجه