لنت ترمز هیوندای

 

خودروها از قسمت های بسیار متفاوتی به وجود آمدند، که هر یک از این قسمتها خود به قسمتهای دیگری تقسیم و طبقه بندی می شوند. برای مثال:سیستم ترمز در خودروها قسمت های متفاوتی دارد که هر کدام از آنها کاربردهای متفاوت دارند و نقش بسیار موثری برای امنیت افراد خودرو سوار دارند. یکی از این اجزا لنت ترمز می باشد،وظیفه لنت ترمز این است که با ایجاد کردن اصطکاک میتواند سرعت خودرو شما را از سرعت بسیار به کم برساند.

 لنت ترمز هیوندای

 

اما در این میان باید بدانیم که به وجود آمدن اصطکاک ها باعث می‌شوند که لنت ترمز شما ساییده شود و بعد از مدت زمانی از بین برود و تمام شود. پس باید حتماً در برخی از زمان ها لنت ترمز جدیدی همراه خود داشته باشید که بتوانید آن را با لنت ترمز ای که خراب شده است جابجا کنید. در این مقاله در یوسان پارت به سراغ توضیح درباره لنت ترمز خودرو هیوندای میرویم.

قیمت لنت ترمز هیوندای

لنت ترمز برای این خودروهای نه چندان ارزان به عامل های متفاوتی بستگی دارد. برای مثال: می‌توانیم از این عامل ها به مدل خودرو شما، ماده های تشکیل دهنده لنت شما و همچنین نام برند لنت اشاره کنیم. لنت ترمز اصلی در خودروهای هیوندای قرار دارند که به آنها جنیون پارت گفته می‌شود. به این دلیل که به صورت شخصی و خاص برای خودرو های هیوندای طراحی و ساخته شده اند بسیار مرغوب و با کیفیت هستند. که این کیفیت بالا توانسته است قیمت آن ها را تحت تأثیر خود قرار دهد. به طور کلی صاحبان خودروهای هیوندا می‌توانند از لنت ترمز اصلی مناسب و اورجینال استفاده کنند، اما اگر قصد خرید از این نت ها را نداشتند در قدم بعدی می توانند از لنت‌های ترمز سرامیکی بهره ببرند. لنت های ترمز سرامیکی دارای مواد اولیه با کیفیتی میباشند.

 لنت ترمز هیوندای

لنت ترمز دانگ فنگ

این  لنت ها باز هم دارای قیمت بالایی هستند اما نسبت به قیمتی که دارند،مزایا و ویژگی‌های مناسبی هم دارند. از ویژگی‌ها و مزیت‌های لنت های ترمز سرامیکی برای خودروهای هیوندای می توانیم به این گونه اشاره کنیم که، در زمانی که راننده خودرو ترمز می کند هیچ صدا و حرکاتی ایجاد نمی شود. همچنین  لنتها می‌توانند باعث آسیب رساندن به دیسک‌ترمز شما شوند. اما لنت‌های ترمز سرامیکی از این قضیه مستثنی هستند و باعث ضرر و زیان رساندن به دیسک شمانمی شوند. ویژگی های مثبتی که در لنت های ترمز سرامیکی موجود میباشد که توانسته از طرفداران و افراد زیادی را به خود جذب کنند،این است که بتوانند با استفاده از طریق آنها رانندگی بسیار ایمنی داشته باشند. گزینه ای که باید برای خرید لنت های سرامیکی در نظر داشته باشید، برند آنهاست. چرا که استفاده از لنت های سرامیکی با برند نامعتبر می تواند شما را به خطر بیندازد.

 لنت ترمز هیوندای

نام لنت ترمز

از معروف‌ترین لنت های ترمز برای خودروهای هیوندای، میتوانیم‌به لنت ترمز اینتیما اشاره کنیم که مواد زیان رساننده ندارند و با استفاده از آنها می توانید به راحتی و آسانی ترمز کنید. گزینه بعدی برای انتخاب لنت ترمز خودرو هیوندای برند ان اچ سی می باشد. در این نوع از لنت ترمز ها ماده سرامیکی بسیاری به کار رفته است که دارای بهترین کیفیت مواد اولیه می باشند و زمانی که شما ترمز می کنید،هیچ لرزش و حرکتی را نخواهید فهمید. برند دیگر پیشنهاد ما برند تایوانی می‌باشد. که این لنت ترمز در کشور تایوان طراحی و ساخته شده است ،همچنین دارای بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه سرامیکی می باشند و در اکثر شرایط می توانند عملکرد مناسبی از خود داشته باشند و مانند سه برند دیگر بدون هیچ لرزش و صدایی ترمز می گیرند. اما اگر شما نتوانستید از پس هزینه های لنت ترمز سرامیکی بر بیایید، در گزینه بعدی میتوانید از لنت‌های ترمز نیمه فلزی استفاده کنید، که به آن لنت ترمز متالیک نیز گفته می شود.

 لنت ترمز هیوندای

همانطور که از اسم این لنت مشخص است،مواد اولیه آن ها آلیاژ و فلز ها هستند. لنتهای ترمز خودروهای هیوندای، طرفداران بیشتری دارند. چرا که هم قیمت مناسبی دارند و هم کیفیت آنها مطلوب می‌باشد. با توجه به مواد اولیه این نوع لنت فلز می باشد و این قضیه که فلزها می‌توانند گرما را بسیار تحمل کنند، می‌توانیم بگوییم که این نوع لنت ترمز می تواند سیستم ترمز شما را خنک کند و گرما را از آنها بگیرد. اما با توجه به این نکته که همه اتفاقات خوب دارای مشکلات و نقص هایی می باشند، می توانیم به این نکته اشاره کنیم که لنت ترمز های فلزی،نسبت به لنت ترمز سرامیکی صدا و حرکات بیشتری دارند. که راننده می تواند آنها را حس کند. اما برای حل کردن این مشکل می‌توانید از لنت‌های ترمز نیمه فلزی که می توانند برند مناسبی داشته باشند استفاده کنید.

 لنت ترمز هیوندای

گزینه های پیشنهادی ما برای خرید لنت های ترمز فلزی و نیم فلزی، برند لئون، پارس لنت های کیو،های تک می‌باشند. لنت های لئون ساخت و طراحی شده کشور چین می باشند، که از مواد درجه یک تولید شدند و آسیب کمتری به دیسک چرخ شما وارد می کنند.پارس لنت اما ساخت و پرداخت شده کشور ایران می باشد و در همه شرایط اقلیمی قابلیت و توانایی خود را حفظ می کند و به طور کلی از بهترین لنت های خودروهای هیوندا می‌باشد. در گزینه آخر لنت های ترمز های تک و های کیو که نتیجه کشور کره جنوبی می باشند،می‌توانند با قدرت ترمزی که دارند،امنیت بسیار زیادی را برای خودرو سواران بیاورند و همچنین سروصدایی نیز ندارند.

نمایش 1–12 از 202 نتیجه