لنت ترمز نیسان

لنت ترمز نیسان، سایت یاسان پارت در این مقاله می خواهد به بررسی آن بپردازد و ویژگی های مختلفش را به طور کامل برایتان معرفی کند.

به طور کلی، لنت ترمز وسیله ای حیاتی برای اتومبیل شما است که در صورت فرسوده شدن می تواند رانندگی شما را آزار دهنده و خطرناک کند.

قیمت لنت ترمز جلو نیسان

به طور معمول هزینه قطعات از 100 تا 200 دلار برای هر محور متفاوت است و هزینه کار می تواند بین 80 تا 100 دلار باشد. از آن جایی که لنت ترمز شما با سرعت مشابه در هر محور فرسوده می شوند، تعویض لنت ترمز جلو یا عقب در زمان مشابه قابل قبول است. با مشاور خدمات خود مشورت کنید زیرا بسته به در دسترس بودن قطعات، قیمت ها می توانند به طور مداوم تغییر کنند.

آیا می توانم لنت ترمز نیسان جدید را روی روتور های قدیمی قرار دهم؟

پاسخ، بله است. اجزای ترمز نیسان معمولاً با سرعت های مختلف فرسوده می شوند، به این معنی که لنت ترمز شما اولین جزء نیازمند به تعویض قبل از روتور های ترمز شما خواهد بود. به خاطر داشته باشید که اگر لنت ترمز شما به شدت تخریب شده و به زودی تعویض نشوند، روتور های ترمز شما خیلی سریع ‌تر شروع به فرسودگی می‌ کنند. لنت ترمز خود را نه تنها به دلایل اطمینان، بلکه برای حفظ یکپارچه گی بقیه عناصر ترمز نیسان خود بهتر است همیشه چک شوند. همچنین برای اطمینان از سلامت حمل و نقل اتومبیل خود ضروری است که برای یافتن فواصل زمانی توصیه شده به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید.

بهترین لنت ترمز نیسان کدام است؟

استفاده از قطعات اصلی نیسان در خودروی شما ضروری است. لنت ترمز دقیقاً برای نیسان شما طراحی شده است و بر اساس بالاترین استاندارد  ها درست مانند لنت‌ های ترمز خیالی که هنگام خروج از کارخانه روی خودروی شما نصب شده اند، ساخته شده اند. قطعات اصلی به ارائه حداکثر ایمنی و دوام کمک می ‌کنند، حتی بیشتر از قطعات گران قیمت متمایز پس از فروش که متناسب با انواع خودرو ها طراحی شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا برنامه ریزی خدمات آنلاین ، همین امروز با سایت ما تماس بگیرید .

لنت ترمز نیسان چقدر دوام می آورد؟

لنت ترمز بسته به عادات رانندگی شما معمولا بین سی هزار تا هفتاد هزار مایل دوام می آورند. چنان چه در ترافیک سنگین رفت و آمد می کنید و اغلب از ترمز خود استفاده می کنید، باید مکرراً معاینه شوید. توصیه می کنیم برای اطلاعات بازه نگهداری توصیه شده به دفترچه راهنمای  اتومبیل خود مراجعه کنید.

تعویض لنت ترمز جلو نیسان

درست مانند لنت ترمز عقب، لنت های ترمز جلوی نیسان شما معمولاً در سمت راست و چپ ماشین شما با سرعت یکسانی تحلیل می روند. بر خلاف لنت‌ های ترمز عقب، بیش تر لنت‌ های ترمز جلو به دلیل ماهیت خودرو های دیفرانسیل عقب، کند تر فرسوده می ‌شوند. هر بار که نیسان خود را برای سرویس می آورید، باید ترمز های خود را بررسی کنید. باید  برای اطلاعات بیشتر در مورد تعویض ترمز جلو و بازرسی های توصیه شده، به راهنمای تعمیر و نگهداری لنت ترمز خودرو نیسان خود در دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که فرسودگی لنت ترمز از جمله لنت های ترمز جلو به شدت در عادات رانندگی شما متفاوت است.

چگونه متوجه می شوید که به لنت ترمز نیسان جدید نیاز دارید؟

در برخی موارد، شما قادر خواهید بود بوی عطری سوزان را استشمام کنید که در نتیجه ی تماس فلز با سطح به دلیل خشک شدن پدال های شما است. مشکلات رایجی که هنگام نیاز به تعویض لنت های ترمز نیسان شما ایجاد می شود شامل صدای جیغ مانند، ساییدن یا جیرجیر هنگام ترمز زدن است. همچنین می توانید به لرزش یا ضربان در پدال یا فرمان نگاه کنید. اگر همه این علائم هشدار دهنده را مشاهده کردید، باید به زودی لنت ترمز خود را برای بازرسی به آن جا ببرید. مثل همیشه، برای جزئیات بیشتر در مورد فواصل سرویس، توصیه‌ ها و نگرانی‌ های ایمنی جایگزین، باید به دفترچه راهنمای مالک خودرو خود مراجعه کنید.

تعویض لنت ترمز عقب نیسان

به خاطر داشته باشید که ساییدگی و پارگی تمام اجزای ترمز تا حد زیادی به عادات رانندگی شما بستگی دارد. برخلاف لنت‌ های ترمز جلو، بیشتر لنت‌ های ترمز عقب به دلیل نوع مکانیک ترمز ماشین‌ های رفت‌ و آمد چرخ‌ های عقب سریع‌ تر فرسوده می ‌شوند. شما بهتر است در طول هر بازدید از مکانیک، ترمز های خود را بازرسی کنید، اما همچنین باید برای اطلاع از جزئیات زمان بازرسی و تعویض لنت ترمز عقب، با برنامه تعمیر و  نگهداری لنت ترمز خود مشورت کنید. به طور مشابه در مورد لنت ترمز جلو، لنت های ترمز عقب نیسان شما معمولاً در سمت چپ ماشین شما با سرعت یکسان فرسوده می شوند.

لنت ترمز نیسان

هزینه تعویض لنت ترمز نیسان چقدر است؟

تعویض لنت ترمز، که شامل قطعات و نیروی کار می شود، بسته به نوع لنت ترمز مورد نظر و میزان آسیبی که لنت های فرسوده قبلی شما به سایر اجزای وسیله نقلیه شما وارد کرده است، می تواند بین 150 تا 300 دلار برای هر محور هزینه داشته باشد.

چگونه بفهمم لنت ترمز نیسان من فرسوده شده است؟

لنت ترمز نیسان

برخی از علائم هشدار دهنده رایج بد بودن لنت ترمز عبارتند از:

بوی سوزش

لرزش در فرمان یا پدال ترمز

برخی از خودرو ها دارای چراغ های هشدار دهنده ترمز هستند که روشن می شوند تا شما را از یک مشکل قابل دستیابی مطلع کنند

علائم هشدار دهنده متفاوتی برای خرابی لنت ترمز وجود دارد. برای جزئیات بیشتر می توانید دفترچه راهنمای خودرو خود را بخوانید.

نیسان هنگام ترمز گرفتن به یک سمت می کشد

صدای ساییدن هنگام اعمال ترمز

هنگام ترمز گرفتن، جیغ یا جیغ زدن

قیمت لنت ترمز نیسان چقدر است؟

هزینه لنت ترمز به شدت به تعداد لنت ترمز هایی که باید سفارش دهید بستگی دارد و این که می خواهید خودتان لنت ترمز را تعویض کنید یا یکی از تکنسین های ما، تعویض لنت ترمز شما را انجام بدهد. معمولاً لنت ترمز در مجموعه‌ های دوتایی فروخته می ‌شود زیرا فرسودگی لنت‌ ترمز شما معمولاً در هر دو سمت چپ و راست خودرو یکسان است. قیمت یک مجموعه از لنت ترمز خودرو های لوکس بین 150 تا 250 دلار است در حالی که قیمت بیشتر لنت ترمز های دیگر بین 75 تا 120 دلار است. باز هم، این به طور گسترده ای بر اساس نام تجاری متفاوت است و شامل نصب نمی شود. خدمات دیگری مانند روتور های شما وجود دارد که در صورت فرسودگی لنت ترمز شما نیز ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

لنت ترمز نیسان

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی لنت ترمز نیسان

سایت ما در این مقاله به بررسی ابعاد گوناگون لنت ترمز نیسان پرداخت و آن را کاملا برای شما همراهان معرفی نمود.

به طور کلی، لنت های ترمز جلو و عقب نیسان شما با فرض خرید در یک تاریخ، قیمت یکسانی دارند. در دسترس بودن قطعات متغیر اصلی قیمت لنت ترمز است، اگر چه هزینه نیروی کار بسته به عوامل دیگر در منطقه شما می تواند تغییر کند اما هزینه های نیروی کار معمولاً خیلی بی ثبات نخواهد بود. اگر به دنبال تعویض لنت ترمز خود هستید، قطعات معمولاً بین 50 تا 100 دلار برای هر لنت ترمز متغیر هستند.

در پایان از این که با مقاله ی لنت ترمز با سایت ما، همراه بودید، سپاس گزاریم.

امیدواریم که با توجه به مقاله ی لنت ترمز نیسان به جایگاه مهم این وسیله ی پی برده و به طور مداوم و ماهانه آن را بررسی کنید و در این باره غفلت نکنید.

نمایش 1–12 از 22 نتیجه