لنت ترمز میتسوبیشی

لنت ترمز میتسوبیشی، سایت یاسان پارت  می خواهد به بررسی آن بپردازد و ابعاد مختلفش را به طور کامل برایتان توضیح دهد.

به طور کلی، لنت ترمز نوعی وسیله ی حیاتی برای خودروی شما است که در صورت فرسوده شدن باعث آزاردهنده و خطرناک شدن رانندگی شما شود.

لنت ترمز میتسوبیشی اصل

لنت ترمز میتسوبیشی

همه لنت ترمز ها یکسان ساخته نمی شوند. این لنت ترمز واقعی برای اطمینان از عملکرد بهینه در وسیله نقلیه شما تحت آزمایش های دقیق قرار می گیرند.

آزمایش ها توسط مهندسان میتسوبیشی انجام می شود که وسیله نقلیه شما را از داخل می شناسند. چه کسی از متخصصان حرفه ای می توانند لنت ترمز های شما را آزمایش و توسعه دهد؟

سیستم ترمز

هنگامی که ترمز اعمال می شود، لنت های ترمز دیسکی با روتور ترمز دیسکی تماس می گیرند تا خودرو را کاهش دهند. یک لنت ترمز جدید تقریباً 10 میلی متر (0.39 اینچ) از مواد لنت ترمز میتسوبیشی دارد که هنگام ترمز گیری از طریق اصطکاک فرسوده می شود.

هنگامی که ضخامت لنت ترمز 2 میلی متر (0.08 اینچ) یا کمتر می شود، نشان گرهای سایش فلزی صدای جیرجیر برای هشدار به راننده منتشر می کنند.

رانندگی با وسیله نقلیه خود زمانی که ضخامت لنت های ترمز کمتر از 2 میلی متر است، احتمال آسیب رساندن به اجزای سیستم ترمز را از طریق تماس فلز به فلز افزایش می دهد. تعمیر تماس فلز به فلز هم هزینه بر است و هم یک نگرانی جدی ایمنی.

کالیپر های ترمز دیسکی به لنت های ترمز فشار وارد می‌ کنند، که به نو به خود به روتور های ترمز فشار وارد می‌ کنند و خودروی شما را متوقف می کنند. این عمل نه تنها پدال ها را در طول زمان می پوشد. همچنین می تواند سطح روتور ترمز دیسکی را بپوشد.

لنت ترمز میتسوبیشی

این سایش طبیعی است و می توان آن را به صورت شیار هایی مشاهده کرد که در اطراف محیط روتور نشان داده می شوند. در هنگام ترمز گیری، ضخامت روتور نیز کاهش می یابد و هنگامی که ضخامت به حداقل رسید، روتور ها باید تعویض شوند.

ترمز شدید یا نادرست نیز می تواند باعث انحراف یا ترک خوردن روتور ها شود. این را می توان بر روی صفحه روتور به صورت ترک های کوچک یا “نقاط داغ” مشاهده کرد و فقط با تعویض روتور قابل تعمیر است.

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی لنت ترمز میتسوبیشی

لنت ترمز میتسوبیشی

سایت ما در این مقاله به بررسی ابعاد گوناگون لنت ترمز میتسوبیشی پرداخت و آن را خیلی مختصر برای شما همراهان معرفی نمود.

به طور کلی، لنت های ترمز جلو و عقب میتسوبیشی شما قیمت یکسانی دارند. نیروی کار هم هزینه چندانی ندارند.

اما در مجموع، معمولاً بین 50 تا 100 دلار برای هر لنت ترمز ممکن است مجبور به هزینه شد

در پایان از این که با مقاله ی لنت ترمز میتسوبیشی با سایت ما، همراه بودید، ممنونیم.

امیدواریم که با توجه به مقاله ی لنت ترمز میتسوبیشی به اهمیت کاربردی این وسیله ی پی برده و به طور مداوم و ماهانه آن را حتما بررسی نمایید و به هیچ وجه درباره ی آن غفلت نکنید

مشاهده همه 12 نتیجه