لنت ترمز تویوتا

لنت ترمز تویوتا، در این مقاله به بررسی ابعاد گوناگون آن پرداخته می شود و به طور کامل معرفی می شود. با یاسان پارت همراه باشید.

قیمت لنت ترمز تویوتا چقدر است؟

هزینه این لنت ترمز بستگی زیادی به این دارد که چه لنت ترمزی نیاز است که سفارش دهید و اینکه آیا خودتان تعیین کرده اید که خودتان می خواهید لنت ترمز را تعویض کنید یا یکی از تکنسین های ما برای تعویض لنت ترمز شما کار کند. معمولا لنت ترمز به صورت دوتایی فروخته می شود چرا که فرسودگی لنت های ترمز  به طور معمول در هر دو سمت چپ و راست خودرو یکسان است. مجموعه ای از لنت ترمز وسایل نقلیه ی راحت می تواند بین 150 تا 250 دلار قیمت داشته باشد در حالی که بیشتر لنت ترمز های جایگزین بین 75 تا 120 دلار قیمت دارند. باز هم، این به طور گسترده ای بر اساس نام تجاری آن متفاوت است و شامل نصب نیز نمی شود. علاوه بر این لازم است بدانید که سرویس‌ های جایگزینی وجود دارد که بد نیست به آن ها نیز توجه کنید، یکی از این سرویس ها مربوط به روتور هایتان است که اگر لنت‌ های ترمز تویوتا شما به شدت فرسوده شده باشند، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

لنت ترمز تویوتا

بهترین لنت ترمز برای تویوتا چیست؟

لنت های ترمز اصلی تویوتا مخصوصا اتومبیل تویوتا طراحی شده اند و با بالاترین استاندارد ها کاملا به مانند لنت های ترمز اصلی کارخانه ، ساخته شده اند. این قطعات به ارائه حداکثر ایمنی و دوام کمک می کنند، حتی بیشتر از قطعات گران‌ قیمت جایگزین که متناسب با انواع خودرو ها طراحی شده‌ اند. استفاده از قطعات ساخته شده توسط تویوتا در وسیله نقلیه خود تجربه ای بسیار متفاوت و خاص است. برای کسب اطلاعات بیشتر، هم اکنون با سایت ما تماس بگیرید.

چگونه متوجه می شوید که به لنت ترمز جدید نیاز دارید؟

مشکلات رایجی که هنگام نیاز به تعویض لنت های ترمز تویوتا شما ایجاد می شود شامل صدای جیغ، ساییدن یا جیرجیر هنگام ترمز زدن است. همچنین ممکن است متوجه ی لرزش یا ضربان در پدال یا فرمان شوید. در موارد ناچیز، بوی سوزاندن در نتیجه ی تماس فلز با سطح برهنه شده ی پدال های شما ایجاد می شود. چنان چه هر یک از این علائم هشدار دهنده را مشاهده کردید، باید فورا تویوتا خود را برای تعمیر و چکاپ ببرید. همچنین در چنین شرايطي مثل همیشه، برای جزئیات بیشتر در مورد انواع سرویس ها، پیشنهادات و نکات ایمنی باید به دفترچه ی راهنمای مالک خودرو خود مراجعه کنید.

لنت ترمز تویوتا چقدر دوام می آورد؟

لنت ترمز تویوتا

این لنت ترمزها بسته به عادات رانندگی شما معمولا بین سی هزار تا هفتاد هزار مایل دوام می آورند. البته چنان چه در ترافیک شدید رانندگی می کنید و اغلب از ترمز خود استفاده می نمایید، باید مکرراً آن ها را بررسی کنید. توصیه می کنیم برای اطلاعات فاصله زمانی نگهداری توصیه شده به دفترچه راهنمای مالک تویوتا خود مراجعه کنید.

هزینه ی تعویض لنت ترمز تویوتا چقدر است؟

تعویض لنت ترمز تویوتا، با توجه به نوع لنت ترمز مورد نظر و میزان آسیبی که لنت های فرسوده ی قبلی شما به اجزای اتومبیل شما وارد کرده اند، می تواند بین صد و پنجاه تا سیصد دلار برای هر لنت هزینه داشته باشد.

آیا می توانم لنت ترمز جدید را روی روتور های قدیمی قرار دهم؟

لنت ترمز تویوتا

جواب این سوال شما، بله است. اجزای ترمز تویوتا معمولاً با فاصله زمانی های متفاوتی فرسوده می شوند چرا که لنت های ترمز شما جزء اصلی اتومبیل شما هستند و قبل از روتور های ترمز شما نیاز به تعویض دارند. فراموش نکنید چنان چه لنت‌ های ترمز به شدت آسیب دیده سریع تعویض نشوند، روتور های ترمز شما خیلی سریع‌ تر از موعد مقررشلن از بین خواهند رفت. داشتن لنت ترمز دلچسب نه تنها به دلایل ایمنی بلکه برای حفظ یکپارچگی بقیه ی اجزای ترمز تویوتا، متمایز است. همچنین برای اطمینان از این که اتومبیل شما برای سرویس ترمز به موقع آورده شود، برای فواصل نگهداری توصیه شده به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید.

تعویض لنت ترمز عقب تویوتا

به طور مشابه در مورد لنت ترمز جلو، لنت های ترمز عقب تویوتای شما معمولاً در سمت چپ و راست وسیله ی نقلیه ی شما با سرعت یکسان فرسوده می شوند. برخلاف لنت‌ های ترمز جلو، بیشتر لنت ‌های عقب به دلیل نوع مکانیک ترمز خودرو های چرخ عقب، سریع ‌تر فرسوده می ‌شوند. شما تعیین می کنید که ترمز های خود را در طول هر بازدید بررسی کنید یا نه، اما همچنان باید با برنامه ی تعمیر و نگهداری تویوتا خود مشورت کنید تا جزئیات مربوط به زمان بازرسی و تعویض لنت ترمز عقب توصیه شود. به خاطر داشته باشید که ساییدگی و پارگی تمام اجزای ترمز تا حد زیادی به عادات رانندگی شما بستگی دارد.

لنت ترمز تویوتا

تعویض لنت ترمز جلو تویوتا

درست مانند لنت ترمز عقب، لنت ترمز جلوی تویوتا شما معمولاً در سمت چپ و راست خودرو با سرعت یکسانی تحلیل می رود. بر خلاف لنت ‌های ترمز عقب، بیشتر لنت‌ های ترمز جلو به دلیل ماهیت خودروهای محرک، چرخ‌ های عقب، کند تر فرسوده می ‌شوند. هر بار که اتومبیل خود را برای سرویس می ‌آورید، باید ترمز های خود را نیز بازرسی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعویض ترمز جلو و بازرسی های توصیه شده، باید به راهنمای تعمیر و نگهداری تویوتا در دفترچه ی راهنمای مالک خود مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که فرسودگی خودرو از جمله لنت های ترمز جلو به شدت بر اساس عادات رانندگی شما متفاوت است.

قیمت لنت ترمز عقب تویوتا

لنت ترمز تویوتا

لنت ترمز جلو و عقب تویوتا شما با فرض خرید در تاریخ یکسان، قیمت یکسانی دارند. به طور کلی، در دسترس بودن قطعات متغیر، تعیین کننده در قیمت لنت ترمز است، اگر چه هزینه های تعمیر کار بسته به عوامل جایگزین در منطقه ی شما می تواند تغییر کند. اما هزینه های تعمیر کار معمولاً خیلی بی ثبات نخواهد بود. اگر می‌ خواهید خودتان لنت‌ های ترمز خود را تعویض کنید، قیمت قطعات معمولاً بین 50 تا 100 دلار برای هر لنت ترمز متغیر هستند. می توانید لنت ترمز تویوتا خود را به صورت آنلاین از سایت ما سفارش دهید یا در ساعات کاری با ما تماس بگیرید تا از قیمت و موجودی مطلع شوید.

چگونه بفهمم لنت ترمز تویوتا من فرسوده شده است؟

برخی از علائم هشدار دهنده ی خرابی لنت ترمز عبارتند از:

  1. هنگام ترمز گرفتن جیغ زدن لنت ترمز
  2. بوی سوزش
  3. ضربان در فرمان یا پدال ترمز
  4. لرزش در فرمان یا پدال ترمز
  5. صدای ساییدن هنگام اعمال ترمز
  6. برخی از خودرو ها دارای چراغ های هشدار دهنده ترمز هستند که برای اطلاع از مشکل احتمالی شما روشن می شوند
  7. کشیدن اتومبیل به یک سمت در هنگام ترمز

به طور کلی، علائم هشدار دهنده ی متفاوتی برای خرابی لنت ترمز وجود دارد. برای جزئیات بیشتر می توانید دفترچه ی راهنمای خودرو خود را بخوانید.

لنت ترمز تویوتا

قیمت لنت ترمز جلو تویوتا

از آن جایی که لنت ‌های ترمز تویوتا شما به طور یکسان فرسوده می ‌شوند، تعویض لنت‌ های ترمز جلو یا عقب در یک زمان کاملاً ضروری است. به طور معمول هزینه ی قطعات بین 100 تا 200 دلار برای هر لنت متغیر است و هزینه ی تعمیر کار می تواند بین 80 تا 100 دلار باشد. با مشاور خدمات خود مشورت کنید زیرا بسته به در دسترس بودن قطعات، قیمت ها می تواند به طور مرتب تغییر کند. تقریباً همه نمایندگی‌ های تویوتا هر ماه از ترمز های ویژه ای استفاده می‌ کنند که می‌ توان با آن ها در هزینه های تعمیر ماهانه ی اتومبیل شما صرفه جویی کنند.

نمایش 1–12 از 52 نتیجه