خرید لنت ترمز مرغوب و ارزان قیمت برای پراید

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

خرید لنت ترمز مرغوب و ارزان قیمت برای پراید

خرید لنت ترمز مرغوب و ارزان قیمت برای پراید را می توانید از فروشگاه ما داشته باشید. لنت ترمز پراید بخش مهمی از سیستم ترمز است که با اصطکاکی که در چرخ بوجود می‌آورد سبب کاهش سرعت پراید و توقف آن می‌گردد. عدم بازبینی به موقع لنت‌ها احتمال وقوع خسارت‌های سنگینی همچون تصادف، خوردگی رینگ و… را به شما تحمیل کند. بدیهی ست که شما به دنبال خرید بهترین لنت ترمز پراید هستید. همه برند ها و فروشنده ها ادعا می کنند که فروشنده بهترین لنت ترمز پراید هستند، اما این شما هستید که باید با برند ها و نقاط قوت و ضعف آنها آشنا باشید. ما در این راه همراه شما هستیم.  قبل از هر چیز باید با المان هایی که در طول عمر لنت ترمز پراید اثر گذار هستند آشنا شوید.

انتخاب بهترین و مرغوب ترین و ارزان ترین لنت ترمز برای پراید

انتخاب بهترین لنت ترمز پراید به موارد مختلفی مربوط می‌شود؛ که برخی از این مواد عبارتند از:

  1. رانندگی در ناحیه کوهستانی
  2.  شرایط آب وهوایی
  3.  الگوی ترافیکی مشیر رفت و آمد
  4. حمل بار و یا نصب باربند برای حمل بار بیشتر
  5.  رو به‌رو شدن با چاله‌های آب

این ها برخی مواردی هستند که پیش از خرید بهترین لنت ترمز پراید باید در نظر گرفته شوند.

نکته مهم هنگام تعویض لنت ترمز پراید

هنگام تعویض لنت ترمز پراید تمام سیستم ترمز را چک کنید و اگر شخص دیگری کار تعویض لنت را انجام می دهد، از او بخواهید تا تمام موارد ایمنی سیستم ترمز ماشین‌ را مورد بررسی قرار دهد. تنها نو و سالم بودن لنت‌ها برای گرفتن ترمز, کافی نیست. شما باید از کارایی درام و روتورها و دیگر بخش‌های سیستم ترمز مطمئن باشید که دچار نقص نشده باشند. زیرا سیستم ترمز یکپارچه بوده و اگر بخشی از آن مشکل داشته باشد، ممکن است، در تمام سیستم اختلال ایجاد کند. همچنین این نکته نیز بسیار مهم است که در زمان تعویض لنت‌ ترمز پراید حتما روغن ترمز جدید، جایگزین روغن ترمز کهنه شود. هر ماده شیمیایی و غیر شیمیایی در یک مدت زمان خاص تاثیر مفیدی دارد، حتما عمر مفید روغن ترمز را در نظر داشته باشید.

تفاوت بین ترمزهای عقب و ترمزهای جلو در پراید

لنت ترمزهای چرخ‌های عقب و جلوی پراید با هم تفاوت دارند. لنت ترمزهایی که برای لاستیک‌های جلو تعبیه شده با یک صفحه دیسکی هموار که با چرخ‌های جلو به طور مستقیم در ارتباط است، درست شده است که در اصطلاح به آنها ترمزهای دیسکی می‌گویند. اما کفشک‌های ساخته شده، برای چرخ‌های عقب بیشتر روی محور عقب درون یک کاسه که چرخ‌ها روی آن سوار هستند، قرار می‌گیرند. به این نوع ترمزها، ترمزهای کاسه‌ای نیز می‌گویند. این نوع ترمز ها بیشتر در محور عقب اتومبیل‌ها و کامیون‌ها یافت می‌شود. ترمزهای کاسه‌ای قطعات ریز زیادی دارند و تعمیرشان هم مشکل‌تر است، اما تولیدشان کم هزینه‌تر میباشد و از مکانیسم ساده‌ای نسبت به ترمزهای دیسکی برخوردار هستند. در رانندگی‌های پرتنش بیشتر فشار ترمز ماشین روی ترمزهای جلو است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]