تعویض باتری ماشین

تعویض باتری ماشین


تعویض باتری ماشین 

یکی از رایج‌ترین خدمات برای تعمیر خودرو، تعویض باتری ماشین است که اکثر صاحبان ماشین، ترس از آن دارند. چرا که تعویض باتری خودرو یعنی خرید باتری جدید، هزینه زیادی دارد. با تعویض باتری در محل دیگر لازم نیست به کمک امداد خودرو‌ها به تعمیرگاه‌ها مراجعه کنید و هزینه زیادی را صرف کنید. کافی است خدمات تعویض باطری ماشین در محل را درخواست دهید تا به چندین تعمیرکار خودرو دسترسی پیدا کنید.

قیمت تعویض باتری ماشین در محل یا همان تعویض باطری ماشین چقدر است؟

قیمت تعویض باتری خودرو از سوی تعمیرکاران معرفی شده تعیین می‌شود و به مدل ماشین و نوع باتری بستگی دارد. اکنون اگر می‌خواهید قبل از سفارش نهایی از قیمت تعویض باتری خودرو در محل مطلع شوید پس همین حالا به رایگان قیمت بگیرید، تا بهترین تصمیم خود را بگیرید چراکه در نهایت این شما هستید که برای تعویض باتری خودرو خود مشخص می‌کنید چه کسی، در چه زمانی و در په محلی اعزام شود.


چگونه بهترین تعمیرکار خودرو را برای تعویض روغن ماشین خود انتخاب کنیم؟

همانطور که مطلع شدید، به محض درخواست شما برای تعویض باطری ماشین در محل، در کمترین زمان کوتاه به چندین تعمیرکار خودرو دسترسی پیدا می‌کنید که برای انتخاب یکی از آن ها توسط خود شما، ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده سوابق کاری، پروفایل و نظر مشتریان سابق آن، بتوانید انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید.


چرا در صورت اتمام عمر باتری ماشین، تعویض آن ضروری می‌شود؟

تعویض باتری خودرو را در الویت برنامه‌های خود قرار دهید چون همانطور که می‌دانید باتری ماشین به سبب راه اندازی و روشن کردن موتور خودرو نقش مهم و بسزایی در خودرو دارد. اگر عمر باتری ماشین در اثر خرابی و اتصالی قطعات آن کاهش یابد ،کار سایر بخش‌ها هم مختل می‌شود. به همین دلیل کار تعویض باتری خودرو خود را جدی بگیرید و حتما به دست یک متخصص کاربلد و باتجربه در کار بسپارید.

بهترین زمان برای تعویض باتری خودرو چه زمانی است؟

زمان تعویض باتری خودرو با توجه به نوع خودرو و باتری مورد استفاده در آن متفاوت است که به صورت کلی بهترین زمان برای تعمیر و یا حتی تعویض باتری خودرو زمانی است که یکی از نشانه‌ها و علائم زیر در آن مشاهده شود.

  • روشن نشدن یا دیر روشن شدن موتور اتومبیل بعد از استارت زدن
  • اتصالی در قطعات برقی خودرو مانند چراغ ها، رادیو و …
  • خاموش شدن چراغ سبز رنگ هشدار باتری در پشت فرمان خودرو
  • تغییر در شکل ظاهری باطری
  • خالی شدن خانه های باطری از محلول اسیدی و آب

هدف از سرویس دوره ای باطری خودرو چیست؟

  • بازديد چشمی از اتصالات،كابلها، سينی باتری و سایر بخش های باطری
  • رفع سولفاتهای ظاهری بر روی دو قطب باطری و كابلها
  • اطمينان از عدم شكستگی در بدنه باتری
  • كنترل وضعيت سطوح الكتروليت در تمامی خانه های باتری
  • اطمينان از باز بودن منافذ پيچها و همچنين بسته بودن كامل آنان

بخش نظرات غیر فعال است

02128424701سبد خرید